برگزاری جشن روز دانشجو در دانشگاه دامغان ۱۳۹۵

شامگاه سه شنبه ۱۶-۹-۹۵ به مناسبت روز دانشجو، جشن روز دانشجو در سالن اجتماعات اندیشه دانشگاه دامغان برگزار شد.
در این مراسم که به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه برگزار شد برنامه هایی همچون موسیقی زنده، پخش نماهنگ، مسابقه و پرسش و پاسخ با اعضای هیئت رئیسه انجام شد.
دکتر عبدالعلی بصیری رئیس دانشگاه ضمن تبریک روز دانشجو پذیرش دانشجو در دانشگاه را بر اساس شاخص های وزارت علوم دانست و افزود : پذیرش دانشجو در دانشگاه ها با توجه به سرانه خوابگاه ها، سلف سرویس، وامکانات ورزشی ورفاهی می باشد که دانشگاه دامغان نیز با توجه به این شاخص ها برای پذیرش دانشجو چیزی کم ندارد.
ایشان همچنین در ادامه اظهار امیدواری کردند با تلاش و پیگیری مدیران و مسئولین، سالن اجتماعات بزرگ دانشگاه در آینده ای نزدیک به بهره برداری خواهد رسید تا مشکلات فضای فرهنگی لازم برای برگزاری برنامه های مهم دانشگاه برطرف شود.
در برنامه پرسش و پاسخ، دکتر احمدی معاون دانشجویی نیز با اشاره به فعالیت سالن غذاخوری و بوفه های خوابگاه ها، اظهار داشت : در نظر داریم با ارائه غذا در سلف مرکزی دانشگاه، بوفه خوابگاه ها و بوفه مرکزی دانشگاه علاوه بر تنوع غذاها، بر کیفیت غذا نیز افزوده شود.
در ادامه سایر اعضای هیئت رئیسه دانشگاه نیز روز دانشجو را تبریک گفتند و به مواردی همچون راهکارهای افزایش کیفیت آموزشی، ایجاد رشته های جدید و حمایت مالی و پشتیبانی از فعالیت های دانشجویی به ویژه در کانون های فرهنگی و هنری و تشکل های دانشجویی اشاره شد.
گفتنی است به مناسبت روز دانشجو و به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی و معاونت دانشجویی بیش از ۳۰۰۰ گلدان گل به عنوان هدیه روز دانشجو در میان دانشجویان توزیع گردید.

Leave a Reply