برنامه صدای دانشجو توسط دانشجویان دانشگاه دامغان در راهپیمایی ۱۳ آبان امسال اجرا شد

به رغم برودت هوا و وزش باد شدید جلوه هایی ناب از ولایتمداری و استکبار ستیزی در راهپیمایی باشکوه ۱۳ آبان امسال در دامغان به تصویر کشیده شد.
در ابتدای راهپیمایی ۱۳ آبان امسال برنامه صدای دانشجو کاری از دانشجویان دانشگاه دامغان شور و حرارت ویژه ای در جمع مردم غیور و ملت استوار دامغان به ویژه دانش آموزان و دانشجویان ایجاد نمود.
قرائت اشعار مرتبط، قرائت وصیت نامه شهید حسین فهمیده، پخش آهنگ های حماسی و اجرای زنده سید محمد میرکمالی(سید دامغانی) از مهمترین بخش های این برنامه بود.
دکتر عبدالعلی بصیری رئیس دانشگاه دامغان در این باره اظهار داشت: دانشجویان پیرو خط امام در آن سال ها با تمام وجود در مقابل استکبار مبارزه کردند و نقش آفرینی نمودند و اکنون این دانشجویان فهیم و آگاه امروزی هستند که در سنگر جدیدی نقش آفرینی می کنند.
دکتر بصیری ضمن تشکر از دست اندرکاران برنامه صدای دانشجو، این برنامه را یکی دیگر از خاطرات بیادماندنی حضور دانشجویان دانشگاه دامغان در عرصه سیاسی و ملی دانست.
گفتنی است برنامه زنده صدای دانشجوبه همت چند تن از فعالین دانشجوییبا همکاری اداره روابط عمومی و معاونت فرهنگی و اجتماعی و حمایت معاونت اداری و مالی دانشگاه برگزار شد.

Leave a Reply