افتتاح چهار آزمایشگاه تخصصی دانشگاه توسط نماینده محترم مردم دامغان

حاج ابوالفضل حسن بیکی، نماینده محترم مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی در بازدید روز چهارشنبه ۲۰-۱۱-۹۵ از دانشگاه دامغان، آزمایشگاه های بتن، مکانیک خاک و هیدرولیک، کنترل خطی و الکترونیک صنعتی، مقاومت مصالح، دینامیک و ارتعاشات دانشکده فنی و مهندسی را افتتاح کرد.
دکتر رضا مرتضوی، رئیس دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه دامغان در این باره افزود: آزمایشگاههای افتتاح شده برای آزمایش های دانشجویان در زمینه آماده سازی مصالح ساختمانی و استفاده بهینه از آب، شبکه های آب رسانی و تکنولوژی خاک ، الکترونیک صنعتی، کنترل خطی و مبانی دینامیک و ارتعاشات کاربرد دارد که برای راه اندازی این آزمایشگاه ها ۴۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.
در ادامه نماینده محترم مردم دامغان و هیئت همراه از نخستین آزمایشگاه زمین ساخت کشور که برای اولین بار در سطح آزمایشگاهی، توسط عضو هیات علمی دانشکده علوم زمین در دانشگاه دامغان راه اندازی شده بود نیز بازدید کردند.
در پایان این مراسم نشستی با حضور نماینده محترم، ریاست و مسئولین دانشگاه و جمعی از اعضای هیأت علمی دانشکده فنی و مهندسی برگزار شد که در این نشست درخواستها، مشکلات، طرح ها و برنامه های دانشگاه دامغان مطرح گردید و ایشان نیز قول مساعد دادند تا طرح ها و خواسته های دانشگاه را پیگیری نمایند.
گفتنی است در حال حاضر دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه دامغان در رشته های مهندسی نرم افزار، مکانیک، صنایع، برق و عمران در مقطع کارشناسی دانشجو می پذیرد.

 

Leave a Reply